sobota, 28 czerwca 2014

Pisać każdy może


„trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi; czasami człowiek musi, inaczej się udusi”.


Mamy już tą z dawna zapowiadaną pierwszą książkę. Idzie powoli ale do przodu, najważniejsze, że w dobrym kierunku. Jak pisałem wcześniej, nie jest to nic wielkiego, raczej taka niespodzianka, suwenir dla przyjaciół i znajomych a dla szefów skautowych przyczynek do jakiegoś dobrego spotkania, tu i ówdzie, więc proszę nie mieć zbyt wielkich oczekiwań. Zapewniam jednak, że nikt kto przeczyta szkody na umyśle nie poniesie.
W środku teksty z pięciu lat, pogrupowane w kilka bloków tematycznych: Harcerstwo – od tego wszystko się zaczęło; Historie prawdziwe i refleksje na boku, Wychowanie; Ojciec; Love and marriage; Polska nie może nas nie boleć; Polska naszych marzeń; Książki i ludzie; Rozumieć więcej; Cytat na dziś; Filmy i Rozmaitości, prawie zawsze inspirujące. I sporo tylko cienkim piórkiem zaznaczonych prawd, które inteligentny czytelnik wychwyci a które zamierzamy twórczo wspólnie dalej rozwijać na spotkaniach, daj Boże.
Na pierwsze już teraz zapraszam wszystkich do Restauracji Poezja w Józefowie we czwartek 3 lipca o godz. 19.00. Oczywiście będzie tam można nabyć książkę.

Gdzie jeszcze można ją nabyć:

W księgarni Zaczytanie w Józefowie ul. 3 Maja 90

U wydawcy najprościej przez stronę: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4373463489

I za chwilę (paczka już zmierza kurierem) w sklepie internetowym Azymut 360: http://azymut360.pl/

Zapraszam!

3 komentarze:

 1. Cieszę się ogromnie:) już wiem co przeczytam w te pierwsze dni wakacyjne.. Przy okazji dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpisy,
  pozdrawiam Was serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Moniko, dzięki! Tak to nawet pasuje na wakacje-;) W Radomiu także na Kelles Krauza 8.

  OdpowiedzUsuń
 3. Veni (na Kelles Krauza 8), vidi, emi... -:)))

  OdpowiedzUsuń